religia.tv


religia.tv Szymon Hołownia. Bóg. Życie i twórczość

Video

rss

  • A-
  • A+

05.11.2010


Bóg. Życie i twórczość - najnowsza książka Szymona Hołowni.

Zapraszamy do obejrzenia Kulturoskopu (odc. 49), w którym Anna Sosnowska rozmawia z Szymonem Hołownią na temat jego książki.SPOTKANIA AUTORSKIE


16 marca, środa, godz. 18.00 INOWROCŁAW
Miejska Biblioteka Publiczna w Inowrocławiu, ul. Kilińskiego 16 zaprasza do swojej siedziby na rozmowę z Szymonem Hołownią na temat Jego najnowszej książki Bóg. Życie i twórczość. Prowadzenie Mariola Sobczyńska.

17 marca, czwartek, godz. 13.30 TUCHOLA
Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi zaprasza na spotkanie a Szymonem Hołownią, autorem takich publikacji jak Ludzie na walizkach czy Bóg. Życie i twórczość. O twórczości samego Szymona Hołowni będą z nim rozmawiać członkowie Dyskusyjnego Klubu Książki oraz prowadząca Grażyna Zielińska-Woźna. Zapraszamy do siedziby biblioteki na ul. Pocztową 7B.

17 marca, czwartek, godz. 18.00 ŚWIECIE
Miejska Biblioteka Publiczna w Świeciu zaprasza na spotkanie z autorem Monopolu na zbawienie do sali widowiskowej Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Świeciu, ul. Wojska Polskiego 139. Prowadzenie Marcin Warmke.

18 marca, piątek, godz. 16.00 BYDGOSZCZ
Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Bydgoszczy, Stary Rynek 24, zaprasza na spotkanie z Szymonem Hołownią. Rozmowę poświęconą najnowszej książce Bóg. Życie i twórczość poprowadzi Lucyna Partyka.

24 marca, czwartek, godz. 15.30 WARSZAWA - ŻOLIBORZ
Szymon Hołownia spotka się z uczniami XVI Liceum Ogólnokształcącego im. Stefanii Sempołowskiej, mieszczącego się na warszawskim Żoliborzu, ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 5. Autor Monopolu na zbawienie został zaproszony do udziału w spotkaniu z cyklu "Gość Sempołowskiej", jest to projekt objęty Honorowym Patronatem Młodzieżowej Rady Warszawy, ma na celu zapoznanie uczniów z różnymi punktami widzenia i środowiskami reprezentowanymi przez znakomitych gości.

8 kwietnia, piątek, godz. 17.00 Olsztyn
Książnica Polska w Olsztynie i Wydawnictwo Znak zapraszają na spotkanie z Szymonem Hołownią i jego najnowszą książką „Bóg. Życie i twórczość” w Kawiarni Literackiej Książnicy Polskiej przy Pl. Jana Pawła II 2/3, II piętro (vis a vis ratusza olsztyńskiego) w piątek, 8 kwietnia, o godzinie 17.00.

14 kwietnia, czwartek, godz. 19.00 Cegłów
Parafia p.w. św. Jana Chrzciciela i św. Andrzeja w Cegłowie zaprasza na spotkanie autorskie Szymona Hołowni, które odbędzie się 14 kwietnia, w czwartek, o godz. 19.
Tematem spotkania będzie nowa książka autora Znaku, Bóg. Życie i twórczość. Rozmowę poprowadzi ks. Dariusz Cempura. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!
Foto

Przytulia89

IP 83.142.***

Zapraszamy do Gdańska! :D

2010-11-23 16:22

Foto

Italka

IP 91.94.1***

nie cierpie tej reklamy :P

2010-12-14 20:05

Logowanie z religia.tvLogowanie z Facebook

Telewizja Religia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Internautów na stronach serwisu religia.tv oraz zastrzega sobie prawo do usuwania treści zabronionych prawnie, obraźliwych lub naruszających zasady współżycia społecznego.


Na skróty

Aktualności

Oglądaj nas

Programy

Filmy

Polecamy

O nas

Jesteśmy na

About us

Oglądaj nas: N N Cyfra Polsat Dish inne sieci
Copyright © religia.tv 2010 - 2011 Polityka prywatności Regulamin Regulamin „materiały użytkowników”