religia.tv


religia.tv Programy Premiery Msza święta

Program

rss

  • A-
  • A+

Msza święta

Dodaj Komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać swoją wypowiedź.
Zamknij okno

Zapraszamy na transmisję Mszy św. (przekaz internetowy) -

niedziela, godz. 10.00, na antenie religia.tv.

Fot. Fr Lawrence Lew, O.P.

 


 

TRANSMISJE NIEDZIELNYCH MSZY ŚW. REALIZOWANYCH PRZEZ RELIGIA.TV ZOSTAŁY WSTRZYMANE. Jeśli sytuacja ulegnie zmianie i msza będzie mogła wrócić na antenę, niezwłocznie o tym poinformujemy.


Msze św. na żywo były emitowane na antenie religia.tv w każdą niedzielę o godz. 11.00 w latach 2007-2011. Transmisje można było oglądać również na naszym portalu.


Wspólnie przeżywaliśmy Eucharystię celebrowaną przez ojców marianów i dominikanów. Odwiedzaliśmy najpieknięjsze zabytki polskiej architektury sakralnej.


Zarejestrowaliśmy również nabożeństwa innych religii i obrządków - niektóre z nich można zobaczyć poniżej, zapraszamy!
Tam byliśmy

Zobacz Skarby Polski - zabytki architektury sakralnej, które odwiedziła ekipa realizująca Mszę św. 

 

Śladami Błogosławionego - cykl niedzielnych mszy na żywo w maju 2011 r.: z polskich świątyń bliskich sercu Jana Pawła II. Zapraszamy do przeczytania informacji:

Śladami Karola Wojtyły  - bazylika św. Floriana w Krakowie
Rok w Niegowici  - kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Niegowici
Arka Pana - kościół pw. Matki Bożej Królowej Polski  w Krakowie
"Matka Boża oddała Ci władzę..." - kościół pw. Wniebowzięcia NMP w Ludźmierzu
Pozostałe odcinki

Pamiątka Reformacji - nabożeństwo w ewangelicko-augsburskim...
Transmisje mszy świętych – zapowiedź
Transmisje mszy świętych - zapowiedź
Święto Jordanu w prawosławnej parafii św. Michała Archanioła...
Nabożeństwo w ewangelicko-augsburskim kościele Świętej...
Nabożeństwo z cerkwi greckokatolickiej pw. Narodzenia...
Transmisje mszy świętej
Skarby Polski - Święty Krzyż
Skarby Polski - Skawinki
Skarby Polski - Sękowa
Skarby Polski - Radocza
Skarby Polski - Rabka
Skarby Polski - Piątkowa Góra
Skarby Polski - Mariańskie Porzecze
Skarby Polski - Marcyporęba
Skarby Polski – Lachowice
Skarby Polski – Kraków
Msza grekokatolicka z cerkwi pw. Opieki Bogarodzicy w Owczarach
Nabożeństwo liturgii muzułmańskiej z meczetu w Kruszynianach
Modlitwa poranna Szachrit (Święto Szałasów) z synagogi...


Foto

Danka49

IP 83.6.79***

Dlaczego zrezygnowano z transmisji niedzielnej mszy św. ?
Dla starych ludzi nie mogących udać się do kościoła , była to wspaniała możliwość uczestniczenia w nabożeństwie. Mam pod opieką dwie babcie - 90 i 95 lat , które naprawdę uczestniczyły we mszy św. mając przed oczami obraz , podczas gdy słuchając radia przysypiały. Ponadto stała godzina transmisji ma również duże znaczenie dla starych ludzi, którzy mają kłopoty z pamięcią.
Godzina 11-ta dla transmisji to akurat bardzo dobry czas , bo msza św. o godz. 7ej rano w tvp1 to nie pora dla starych i chorych nie bardzo przytomnych jeszcze po nocy.
Bardzo proszę o przeanalizowanie sytuacji i wznowienie transmisji nabożeństw. Pozdrawiam i dziękuje za to , że jesteście - szczególnie za rozmównicę. Danka

2012-01-08 10:26

Foto

aga1823

IP 94.171.***

Witam,ja rowniez chcialabym abyscie przeanalizowali wznowienie transmisji nabozenstw.Serdecznie pozdrawiam!

2012-01-08 11:05

Foto

lew44

IP 195.34.***

Potwierdzam i również postuluje za wznowieniem niedzielnej mszy świętej, najlepiej o godz. 11. Rozumiem, że idą za tym koszta ale chyba gorzej gdy część widzów odchodzi z tego powodu z tej stacji. LEW

2012-01-08 11:29

Foto

znicz

IP 188.47.***

Brak niedzielnych trans.Msz.Św.to zły sygnał.Jedyna myśl to "ręce precz od..."Ślę pozdrowienia myślac,że dzień szampański minął....

2012-01-09 06:50

Szanowni Państwo!
Bardzo dziękujemy za wszystkie sygnały. Niestety, z przyczyn od nas niezależnych transmisja mszy św. musiała zostać wstrzymana. Kiedy sytuacja się zmieni i msza będzie mogła wrócić na antenę, na pewno Państwa o tym poinformujemy.

2012-01-09 12:13

Foto

znicz

IP 188.47.***

Szanowni Nacz.Red.Religia tv ....PISANIA,że sytuacja się zmieni,niczego nie wyjaśnia.Szkoda,widzę tu ducha TV-Woronicza,a rokowało inaczej.WYCHODZI NA TO ....DYREKCJA MA SIĘ DOBRZE WIDZ TRACI NIKOGO TO NIE OBCHO......

2012-01-10 10:47

Foto

Mateusz1

IP 195.150***

Jako stały widz Religia TV jestem bardzo rozczarowany brakiem transmisji zeszłoniedzielnej Mszy św. Uczestniczę w mszach na antenie Religia TV od kilku lat, są transmitowane w idealnej dla mnie porze.
To zdarza się po raz kolejny, przy okazji śmierci Prezydenta RP też nie było mszy.
Z powodów zdrowotnych nie wychodzę z domu i nigdy nie wyjdę. Msze, które oglądam, przybliżają mnie do realnego przeżycia, poza tym odbywają się w wielu ciekawych i pięknych miejscach o których istnieniu nie miałem pojęcia (i których nigdy nie odwiedzę) i ogląda się je inaczej, niż w innych telewizjach.

Czy nieoczekiwane "dziury" w emisji ważnego wydarzenia staną się regułą ?

Proszę Szanowną Redakcję: nie róbcie takich niespodzianek, na mszę o 11 zawsze czekam 6 długich, chorych dni.

Pozdrawiam
Mateusz

2012-01-10 20:16

Foto

znicz

IP 188.47.***

SZANOWNY Pania MATEUSZU TO co Pan napisał nikogo nie obchodzi,liczy się kasa,wyjazdy i taniocha wywiadzików...Jest czas zaciskania ...zębów...zostało TRWAM

2012-01-11 06:59

Dzień dobry,

dziękujemy za zainteresowanie kanałem Religia.tv.

Bardzo nas cieszą sygnały od naszych stałych widzów. Państwa opinie dot. naszych programów są dla nas zawsze cennymi wskazówkami w pracy nad ramówką Religia.tv. Tym razem jednak, w wypadku transmisji mszy świętych, nie możemy Państwu obiecać, że pojawią się one w wiosennej ramówce 2012.

Ta, trudna decyzja, o zawieszeniu tego ważnego również dla nas programu, spowodowana jest bardzo uszczuplonym budżetem Religia.tv na produkcje własne w roku 2012. Cotygodniowe transmisje niedzielnej i świątecznej liturgii, realizowane w wysokim standardzie telewizyjnym, wymagają nakładu sporych środków finansowych. Jeśli będziemy mogli w przyszłości swobodnie nimi dysponować z pewnością transmisja mszy świętych wróci szybko na naszą antenę i do Internetu poprzez naszą stronę www.religia.tv

Tymczasem, w miejsce Mszy świętej, w niedzielę o godz. 11.00, proponujemy program „Tajemnice Słowa”, w którym mogą Państwo usłyszeć komentarze do niedzielnych Ewangelii.

Mamy nadzieję, że pozostaną Państwo w gronie naszych stałych widzów, a wśród propozycji programowych Religia.tv znajdą dla siebie coś interesującego.

Z pozdrowieniami,

Redakcja Religia.tv

2012-01-11 18:40

Foto

gosiaaa

IP 10.20.2***

Z powodów zdrowotnych nie wychodzę z domu . Msze, które oglądam, przybliżają mnie do realnego przeżycia, poza tym odbywają się w wielu ciekawych i pięknych miejscach o których istnieniu nie miałem pojęcia (i których nigdy nie odwiedzę) i ogląda się je inaczej, niż w innych telewizjach.Godzina 11-ta dla transmisji to akurat bardzo dobry czas , bo msza św. o godz. 7ej rano w tvp1 to nie pora a o 13 godz na poloni to nie zabardzo bo Ci którzy nami się opiekują to podają nam obiad.Tak,że 11godz jest najlepsza

2012-01-12 12:38

Foto

halina1950

IP 77.253.***

Witam serdecznie.
Co niedzielę czekałam na Mszę św w Religia tv, a tu takie rozczarowanie. Jestem osobą w średnim wieku ale ze względu na długoletnią chorobę ta msza była moim " pójściem " do Kościoła. Jest mi bardzo ,bardzo potrzebne chociaż takie uczestnictwo we Mszy ŚW. Wierzę, że uda się załatwić aby wróciła na antenę. Będę się o to modlić. Halina

2012-01-14 01:32

Foto

znicz

IP 188.47.***

Szanowna Pani Halinko....Wiara,przenosi góry,czyni cuda...czyli powrót Mszy Św. na antenę to pikuś....taki maleńki pikuś...A czarna bestia tkwi w szczegółach....pozdrowionka

2012-01-15 12:54

Foto

znicz

IP 188.47.***

Wielce Szanowna REDAKCJO RELIGII TV-TRANZM..Mszy.Św.padła...przeżyjemy to,ale spowiedzi czuli wyznania grzechu z powodu ks.Natanka z Grzechyni...to co...BŁAGAM O MAŁY WYWIADZIK NA TEN TEMAT....głowisia boli...ulgi błagam....pozdrowieniaAG ZNICZ..

2012-01-17 09:18

Logowanie z religia.tvLogowanie z Facebook

Telewizja Religia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Internautów na stronach serwisu religia.tv oraz zastrzega sobie prawo do usuwania treści zabronionych prawnie, obraźliwych lub naruszających zasady współżycia społecznego.
Link: http://religia.tv/index.php?typ=program&id=49
E-mail:
Podpis:
Uwagi:
Pole
Zamknij okno
Link: http://religia.tv/index.php?typ=program&id=49
Opis problemu:
Podpis:
Zgo
Zamknij okno

Na skróty

Aktualności

Oglądaj nas

Programy

Filmy

Polecamy

O nas

Jesteśmy na

About us

Oglądaj nas: N N Cyfra Polsat Dish inne sieci
Copyright © religia.tv 2010 - 2011 Polityka prywatności Regulamin Regulamin „materiały użytkowników”