religia.tv


religia.tv Aktualności    Gotowi na śmierć?

Tematy dnia

rss

  • A-
  • A+

Gotowi na śmierć?
Dodaj Komentarz

Musisz się zalogować, żeby dodać swoją wypowiedź.
Zamknij okno

19.09.2011


Pierwszy odcinek "Gotowych na śmierć?" 7 października o godz. 23.05!

 

 

Gotowi na śmierć? to program o sprawach eschatologicznych. O umieraniu, życiu po śmierci, o piekle, niebie, aniołach i diabłach. O tym czy w niebie będziemy mieli piękne ciała i tych samych mężów i żony. O tym jak będzie wyglądał Sąd Ostateczny i czy możemy mieć adwokata, a jeśli tak, to kto nim może być? Czy zwierzęta będą miały swoje miejsce w niebie, a jeśli tak, to czy komary też?

 

Program poprowadzą Szymon Hołownia i ks. Grzegorz Strzelczyk.

Wśród gości m.in: prof. Ewa Łętowska, mjr Michał Fiszer, Michał Lorenc, Tomasz Majewski, Maria Czubaszek, Dorota Sumińska, Krzysztof Majchrzak, Artur Andrus, Janina Ochojska, Olga Morawska, Tomasz Włodarczyk, Jerzy Sosnowski. To oni usłyszą także jedno proste pytanie: Czy jesteś gotowy na śmierć? Odpowiedź tylko w religia.tv.


 

Nowości w religia.tv  

Tajemnice Słowa

Etyka w biznesie

Wiara i polityka

Bajkowe poranki

 

 

Foto

Italka

IP 77.253.***

super! Czekam z niecierpliwością! :-)

2011-09-24 23:24

Foto

prima11

IP 83.24.9***

już dawno nie słyszałam tat ciekawej, wciągającej rozmowy - co nas czeka, jak się przygotować. Dziękuje

2011-11-03 23:07

Foto

helenalaiso

IP 92.230.***

Moze Pan wie Panie Szymonie, moze ma Pan jakies wizje jak to bedzie po smierci.Chodzi mi szczegolnie o kwestie spotkania sie z rodzina, czy przyjaciolmi, no i jak by to bylo jesli jedno z malzonkow umrze wczesniej/zakladam , ze w zyciu doczesnym bardzo sie kochali/ nastepnie to z malzonkow, ktore pozostalo przy zyciu, zawarlo po raz drugi zwiazek malzenski.Jesli sie , tam, w niebie spotkaja w trojke to chyba bedzie to sytuacja nie bardzo komfortowa? Generalnie , to mysle, ze tak na prawde nikt z nas nie wie jak to bedzie.Mozemy sobie gdybac i snuc domysly, z calym szacunkiem do Pana , Panie Szymonie i do Pana Strzelczyka.Dla mnie oczywiste jest, ze na smierc kazdy czlowiek powinien byc gotowy, gdyz jest to fakt, ze jeszcze nikomu jak dotad nie udalo sie od smierci wykrecic, czy ja przekupic , wiec wyboru wielkiego nie mamy.Musimy byc gotowi.Pozdrawiam.

2011-12-16 23:54

Logowanie z religia.tvLogowanie z Facebook

Telewizja Religia Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczane przez Internautów na stronach serwisu religia.tv oraz zastrzega sobie prawo do usuwania treści zabronionych prawnie, obraźliwych lub naruszających zasady współżycia społecznego.
Link: http://religia.tv/index.php?typ=news&id=1253
E-mail:
Podpis:
Uwagi:
Pole
Zamknij okno
Link: http://religia.tv/index.php?typ=news&id=1253
Opis problemu:
Podpis:
Zgo
Zamknij okno

Na skróty

Aktualności

Oglądaj nas

Programy

Filmy

Polecamy

O nas

Jesteśmy na

About us

Oglądaj nas: N N Cyfra Polsat Dish inne sieci
Copyright © religia.tv 2010 - 2011 Polityka prywatności Regulamin Regulamin „materiały użytkowników”